Dlaczego hotelarze inwestują w nowoczesne technologie?

Technologie w hotelarstwie

Możliwość planowania strategii marketingowych, optymalizacja procesów oraz redukcja kosztów to nie wszystkie korzyści płynące z wykorzystania aplikacji mobilnych dla hotelarzy. Sprawdź, jak usprawnienia technologiczne mogą wpłynąć na oszczędności w Twoim obiekcie hotelowym!

Śmiało można stwierdzić, że w ostatnich latach branża hotelarska przeżywa prawdziwą rewolucję. Hotele spełniają już wysokie wymagania, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, jednak to zdecydowanie za mało. Wyraźnie widoczny jest trend poszukiwania nie tylko możliwości dalszego obniżania kosztów, ale przede wszystkim dostosowania się do ciągle zmieniających się potrzeb podróżnych. Zdają sobie sprawę z tego hotelarze, inwestujący w nowoczesne technologie, które przynoszą im szereg korzyści, a najważniejszą z nich jest przecież zadowolenie klientów.

POLECAMY

Piękne wnętrza, w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, są znakiem szczególnym luksusowych sieci hoteli LUX* Resorts & Hotels. Za wyjątkowością tego nowoczesnego miejsca przemawiają m.in. możliwość rezerwacji pokoi online, mobilny check-in/check-out oraz live chat z personelem. Te...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy