Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wiadomości z branży

30 marca 2022

NR 2 (Marzec 2022)

Kobiece trendy zmieniają branżę hotelarską

0 259

W Polsce mamy już hotele stworzone specjalnie dla kobiet, ale przybywa też miejsc przyjaznych kobietom i nie tylko dla nich przeznaczonych. Zbiór przemyślanych rozwiązań, zmysłowe wrażenia i kobiece inspiracje – to elementy, na które dziś stawiają obiekty dbające o samopoczucie kobiet w podróży.

Sztuka powitania kobiet w hotelu

Z myślą o kobietach marka hoteli MGallery wprowadziła koncept Inspired by her, który obejmuje rozwiązania poświęcone ich dobremu samopoczuciu w podróży. Panie rezerwujące pobyt w jednym z hoteli sygnowanych tą marką mogą liczyć na specjalne udogodnienia, takie jak zestaw zawierający mini kosmetyczkę, opaskę do spania na oczy, lusterko, myjkę do ciała, spray do poduszek ułatwiający zasypianie, nawilżający krem do twarzy, balsam do ust i krem pod oczy. To rozwiązanie umożliwia kobietom podróżować z mniejszym bagażem, a jednocześnie zapewnia maksimum komfortu podczas pobytu w hotelu. Koncept Inspired by her pozwala też celebrować kobiecość w niesztampowy sposób. 

POLECAMY

Celebrowanie kobiecości

Przykładem miejsca w Polsce, kierującego się dewizą Inspired by her, jest 5-gwiazdkowy hotel The Bridge Wrocław MGallery. Poza standardowymi rozwiązaniami – w ramach konceptu obiekt proponuje autorskie koktajle stworzone specjalnie dla kobiet, np. aromatyczny koktajl Ceres serwowany jest we flakoniku do perfum, a jego nazwa p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy