Przed nami kolejne spotkania online poprzedzające Galaktykę Eventu!

Eventy
Galaktyka Eventu zbliża się wielkimi krokami. Już 26 i 27 marca 2020 spotkamy się w Katowicach w Muzeum Śląskim. Organizatorzy zapraszają tymczasem na spotkania z Magdaleną Filcek i Dorotą Bartyzel-Dukaczewską, które będą przybliżać temat związany z uważnością, mindfulness oraz szybkim sposobem na redukcję stresu. 

Definicja słowa Galaktyka: duży, grawitacyjnie związany układ gwiazd, pyłu i gazu międzygwiazdowego oraz niewidocznej ciemnej materii. Typowa galaktyka zawiera od 107 do 1012 gwiazd orbitujących wokół wspólnego środka masy (Wikipedia).

POLECAMY

Masą konferencji są tematy, które jak planety, gwiazdy, a może i był lub gaz krążą wokół eventu. Planetami są dziedziny wiedzy z jakiej czerpać energię powinien ktoś, kto pragnie być ekspertem w tym zawodzie. Znajomość rynku i mechanizmów nim rządzących, umiejętność strategicznego myślenia, kreowania i personalizowania komunikacji, to konkretne ciała - ze swoją strukturą, modelami, sposobami działania. Pyłem i gazem wypełniającą tą galaktykę wydaje się być jednak coś bardzo silnego i jednocześnie prawie niewidocznego. To relacje i emocje.

Co jest gwiazdą w Galaktyce? Gwiazdą jest człowiek - czasami targany, poruszany, a może nawet niewzruszony tym co go otacza. Z jednej strony gorący i ognisty, z drugiej strony po prostu jest, daje ciepło i życie, a w wielu sytuacjach niestety też zniszczenie.

Podobno według niektórych, aby pracować przy organizacji wydarzeń trzeba być osobowością. Tylko takie są w stanie przetrwać burze i reagować na nieprzewidziane sytuacje. Czy jednak nie ma to na nas żadnego negatywnego wpływu? Czy potrafimy pracować w tym zawodzie kilkanaście lub kilkadziesiąt lat? Czy potrafimy mentorować młodszym adeptom? Czy w sytuacji przelania się sytuacji trudnych po prostu zapadamy się w czarną dziurę tego zawodu i zaczynamy inną drogę?

Basia Świderska zaplanowała podczas konferencji dwa tematy związane z zarządzaniem własną energią, stresem i szczęściem w życiu. tj: odporność psychiczna i mindfulness. Przyda wam się ta wiedza?

Ogłosiliśmy w ostatnich dniach 2 prelegentki, które będą przybliżać temat związany z uważnością, mindfulness oraz szybkim sposobem na redukcję stresu. 

- Długo szukałam kogoś, kto będzie potrafił przybliżyć tę tematykę zgodnie z przyjętym przeze mnie kluczem - potwierdzono naukowo wiedzy. Szybciej zaakceptujemy i wdrożymy w życie, wiedząc, że to wartościowe i zbadan...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy