Dział: Eventy

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wirtualny Fam Trip

W odpowiedzi na aktualną sytuację i brak możliwości standardowego prezentowania hoteli, obiektów konferencyjnych, restauracji oraz atrakcji turystycznych Łódź Convention Bureau uruchomiło na swojej stronie internetowej specjalny dział, w którym organizatorzy turystyki biznesowej mogą obejrzeć interesujące je łódzkie obiekty oraz atrakcje bez konieczności wychodzenia z domu.
Czytaj więcej

Koronawirus a rynek eventów – klienci szukają alternatywnych rozwiązań

Organizacje branży MICE (ang. Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry) alarmują, że brakuje kompleksowego programu pomocy dla tego sektora. Spowoduje to falę zwolnień i upadłości. Globalny rynek imprez dla firm B2B jest wart ponad wart 1,1 biliona dolarów, jak informuje raport AMR Global Opportunity Analysis and Industry Forecast, 2019–2026. Do 2026 r. jego wzrost szacuje się do 2,330 bilionów dolarów. Biznes doskonale rozwinął się w ostatnich latach, a branża szybko zapomniała o ostatnim globalnym kryzysie z lat 2007–2008, który i tak był dla Polski dość łagodny. Mocno jednak uderzył w sektor MICE, ponieważ firmy silnie ograniczyły wydatki. Wówczas odbicie przyszło dość szybko. Teraz jest znacznie gorzej, branża została już całkowicie sparaliżowana, a w przyszłości spodziewamy się dalszego znacznego ograniczenia popytu na usługi. Sektor MICE daje bezpośrednio utrzymanie ponad 30 000 osób.
Czytaj więcej

Komentarz do pakietu antykryzysowego rządu

Problemy branży incentive, turystycznej i powiązanej z nimi branży transportowej, a później eventowej zaczęły się już na początku lutego tego roku. Już wtedy zaczęliśmy obserwować wzmożoną liczbę odwoływanych wyjazdów do Azji, w szczególności do Chin. Po kilku tygodniach klienci zaczęli odwoływać wyjazdy do Włoch i innych krajów europejskich.
Czytaj więcej

Ślub jak z bajki? Wybierz imprezę na świeżym powietrzu!

Jeśli zdecydowałeś się na ślub lub wesele na świeżym powietrzu, gratulacje! Śluby w plenerze są nie tylko trendy ale są także wyjątkowo romantyczne, urokliwe i pozostają długo w pamięci wszystkich uczestników ceremonii bez względu na to czy odbywają się w przydomowym ogrodzie, na plaży, łące czy w sąsiedztwie zabytkowego pałacu.
Czytaj więcej

Przed nami kolejne spotkania online poprzedzające Galaktykę Eventu!

Galaktyka Eventu zbliża się wielkimi krokami. Już 26 i 27 marca 2020 spotkamy się w Katowicach w Muzeum Śląskim. Organizatorzy zapraszają tymczasem na spotkania z Magdaleną Filcek i Dorotą Bartyzel-Dukaczewską, które będą przybliżać temat związany z uważnością, mindfulness oraz szybkim sposobem na redukcję stresu. 
Czytaj więcej

Galaktyka Eventu - tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Galaktyka Eventu 2020 to konferencja o szerokiej tematyce. To 10 różnorodnych tematów, ułożonych jednak w logiczną całość od strategii i pytania, jak, co i gdzie? Poprzez wielokrotnie zadane sobie pytanie dlaczego to narzędzie, taki proces, ten komunikat?
Czytaj więcej

Aktywny wypoczynek w samym sercu Tatr

Odpoczywać można na tysiące różnych sposobów. Tajemnicą nie jest, że najlepszą formą regeneracji i relaksu jest wyjazd, a tym samym oderwanie się od bieżących trosk. Zmiana otoczenia wpływa korzystnie nie tylko na higienę psychiczną, ale może być też motywacją do ruchu i aktywnego trybu życia.
Czytaj więcej

Kopalnia Soli „Wieliczka” Event w zabytkowej kopalni

Zastanawiasz się gdzie zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe czy event? Wybierz miejsce, którego historia sięga ponad siedem wieków wstecz! Zorganizuj imprezę pod ziemią!
Czytaj więcej

ICE Kraków otrzymał złoty certyfikat jakości Meetings Star Award!

21 stycznia w stolicy Słowenii Lublanie podczas targów branżowych CONVENTA 2020 rozstrzygnięto konkurs Meetings Star Award. Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało w tym roku złoty certyfikat jakości w kategorii Convention Centres, uzyskując w pięciostopniowej skali wynik 4.91! Jedynie dwa centra kongresowe otrzymały wyższe oceny.
Czytaj więcej

Galaktyka Eventu 2020 nabiera rozpędu w komunikacji

W dniach 26-27 marca 2020 roku po raz pierwszy odbędzie się konferencja edukacyjna dla branży MICE pt. Galaktyka Eventu. Na potrzeby informowania uczestników o wielkiej wartości dobranych tematów, przygotowana została seria wydarzeń online. Pierwsze trzy spotkania już za nami.
Czytaj więcej

Żeglarski event

Pomysł na udaną integrację na Mazurach
Czytaj więcej

Małgorzata Jędrzejczyk została dyrektorem 4-gwiazdkowego Hotelu Robert’s Port w Starych Sadach obok Mikołajek

Mazurski rynek hotelarski poznaje od 2006 roku, gdy została recepcjonistką w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Po 11 latach przeszła do Hotelu Mazuria w Mrągowie na stanowisko koordynatora ds. rezerwacji grupowych.
Czytaj więcej