Ślub jak z bajki? Wybierz imprezę na świeżym powietrzu!

Eventy
Jeśli zdecydowałeś się na ślub lub wesele na świeżym powietrzu, gratulacje! Śluby w plenerze są nie tylko trendy ale są także wyjątkowo romantyczne, urokliwe i pozostają długo w pamięci wszystkich uczestników ceremonii bez względu na to czy odbywają się w przydomowym ogrodzie, na plaży, łące czy w sąsiedztwie zabytkowego pałacu.

Wioska namiotowa jako centralny punkt scenografii

POLECAMY

Jednym z bonusów ślubów w plenerze jest naturalne piękno przyrody, które stanowi niezastąpioną oprawę dla wydarzenia. Znakomitym uzupełnieniem takiej naturalnej scenografii mogą być namioty typu stretch. Ich minimalistyczny kształt pasuje do każdego miejsca a jego uniwersalne gabaryty pozwolą zaaranżować praktycznie każdą, nawet niewielką przestrzeń.

https://www.youtube.com/watch?v=vE-xSbcmYVQ

W zależności od przeznaczenia i funkcji jaką mają pełnić można im nadać niepowtarzalny kształt, który wyznaczy miejsce gdzie goście będą tańczyć czy tez zostaną zaproszeni na weselny poczęstunek.

https://www.youtube.com/watch?v=3txTfoa9A_E 

Ślub w plenerze miejskim

Tłem dla wydarzenia jakim jest ślub może być także, coraz bardziej popularny, plener miejski. Możemy tu wykorzystać miejskie parki i ogrody, dachy wieżowców, tarasy, dziedzińce muzeów i zabytkowych budynków. I tu także pomocne będę namioty stretch...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy