Wynajem zmywarek gastronomicznych – nowy trend na rynku HoReCa. Rozmawiamy z Marcinem Wajdą, Dyrektorem Komunikacji i Marketingu, Winterhalter Polska

Technologie w hotelarstwie

Łukasz Paradowski, redaktor prowadzący „Biznes Hotel”: Panie Marcinie, spotkaliśmy się dzisiaj, żeby porozmawiać na temat usługi, jaką w swojej ofercie ma Winterhalter, a mianowicie o wynajmie zmywarek. Do kogo jest skierowana ta usługa? 
Marcin Wajda, Dyrektor Komunikacji i Marketingu w Winterhalter Polska:
Nasz długoterminowy wynajem profesjonalnych zmywarek to oferta skierowana przede wszystkim dla szeroko rozumianej branży HoReCa, ale nie tylko. Mogę śmiało powiedzieć, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w swoim biznesie potrzebują zmywać, a idealna czystość i higiena nie podlegają negocjacjom. Oprócz restauracji, barów, domów weselnych oraz innych podmiotów ściśle związanych z gastronomią, naszymi klientami są również sieci handlowe, stacje benzynowe, ale także biura – od tych największych po niewielkie w obsadzie kancelarie prawne.

POLECAMY

ŁP: Wiemy już, kto może skorzystać z waszej usługi, ale nie wiemy jeszcze, jakie koszty musi ponieść właściciel restauracji lub hotelu, który będzie chciał skorzystać z waszej propozycji?
MW:
I tutaj zaczyna się podstawowa idea długoterminowego wynajmu. Nie inwestujesz! Wynajem jest formą umowy czasowej, podczas trwania której mamy określone miesięczne kwoty za wynajem. Model identyczny z tym w sieciach komórkowych lub innych, długoterminowych wynajmach. Co więcej – w cenę wynajmu wliczony jest serwis przez cały okres. To wyjątkowa propozycja, która z jednej strony daje duże poczucie komfortu, także finansowego, z drugiej – pełnego zabezpieczenia w razie awarii. 

ŁP: Czy po okresie wynajmu mam możliwość wykupienia od Państwa zmywarki, z której korzystałem do tej pory?
Tak, pełne warun...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy