Autor: Michał Płomiński

     

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Badanie branży hotelarskiej: co hotelarze wiedzą o Hotel Search?

Co hotelarze wiedzą o swojej wizytówce google moja firma, narzędziu hotel search i jaki mają stosunek do sprzedaży bezpośredniej? nadeszła chwila, kiedy badania przeprowadzone wśród hotelarzy z całej polski przez booking solutions ujrzały światło dzienne. zaczynajmy!

Czytaj więcej

Jakość hoteli nad Bałtykiem – gdzie jechać, żeby być zadowolonym?

Najczęściej wybierane noclegi w okresie wakacyjnym to te ulokowane nad naszym polskim morzem. Przy użyciu autorskiego narzędzia Booking Solutions Sp. z o.o. PRZEPROWADZIŁA obszerne badania dotyczące rynku obiektów nadmorskich w 2018 roku, ze szczególnym wskazaniem na opinie o tych miejscach.

Czytaj więcej

Jak zdjęcia i opinie o hotelu wpływają na rezerwacje?

Obecnie goście hotelowi kupują w pierwszej kolejności oczami. Owszem, jeśli masz dobrą lokalizację i cenę, łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Zastanów się na tym, jakie elementy w głównej mierze sprawiają, że goście wybierają ten, a nie inny obiekt.

Czytaj więcej

Generuj leady na imprezy okolicznościowe

Wydawałoby się, że generowanie leadów na wesela i imprezy okolicznościowe różnego rodzaju to temat powszechnie znany i komentowany, zwłaszcza na rynku obiektów, które udostępniają swoje sale bądź plenery na tego typu wydarzenia. Mało tego, wielu hotelarzy uważa stworzenie kampanii reklamowej na wymienione wcześniej eventy, za sprawę prostą do wykonania i niewymagającą nadmiernych nakładów pracy.
Czytaj więcej

Badania branży: Czy rynek hotelarski zmienił się w online?

Wielkie badania branży hotelarskiej są już gotowe, czas zapoznać się z wynikami. Spróbuję tym samym odpowiedzieć na pytanie, czy biznes hotelowy to teraz biznes online. Zacznijmy od początku, czyli od jakich pytań przygotowaliśmy dla kadry zarządzającej badanie przeprowadzone przez Booking Solutions Sp. z o. o.
Czytaj więcej