Autor: Piotr Tabor

Prezes zarządu Hotele Plus.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czysta łazienka wizytówką hotelu – dbaj o wizerunek swojego obiektu

Coraz więcej uwagi w hotelu przywiązuje się do standardu, zarówno wykończenia i wyposażenia, jak i czystości. Na portalach oraz w mediach społecznościowych bardzo często poruszanym tematem jest czystość obiektu hotelowego, a w szczególności łazienki hotelowej. Jej wielkość, wyposażenie oraz design są tak samo ważne jak funkcjonalność, a użyte do jej wykończenia materiały muszą spełniać wiele wymogów, poprzez element dekoracyjny, aż do ich praktycznej strony w użytkowaniu.

Czytaj więcej

Menu śniadaniowe w hotelu – czego oczekują goście?

Śniadanie to najważniejszy ze wszystkich spożywanych w ciągu dnia posiłków i często jedyny, jaki gość je w hotelu – zazwyczaj jest już wliczone w cenę noclegu. Dlatego warto z tego posiłku uczynić jeden z największych atutów obiektu i skomponować go idealnie w aspekcie segmentacji naszych gości.

Czytaj więcej

Nikt nie oferował usług w ten sposób

Jak otrzymać więcej za pobyty w hotelach i restauracjach w całej Polsce? Odpowiedzią jest nowy projekt Moje Hotele przygotowany przez Hotele PLUS. Każda wydana złotówka to zebrane punkty na karcie, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do rozmowy z Piotrem Taborem, prezesem zarządu Hotele PLUS. 

Czytaj więcej

Uwaga – remont! Jak, kiedy i dlaczego?

Imponująca liczba nowych inwestycji hotelarskich, coroczne rekordy nowych otwarć obiektów idą w parze z remontami obiektów istniejących już na rynku. Jak dokonać analizy potrzeb inwestycyjnych? Jak określić nasze możliwości realizacji? Jak zawsze najlepiej wszystko dokładnie policzyć.
Czytaj więcej