Agencja Berm generalnym wykonawcą 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Eventy
Agencja Berm Creative Production Group odpowiadała za przygotowanie i kompleksową realizację 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, która odbyła się w dniach 2-12 lipca w krakowskim Centrum Kongresowym ICE.

Polska po raz pierwszy w historii była gospodarzem 11-dniowych obrad Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, podczas których przedstawiciele 21 państw członkowskich podejmowali decyzje dotyczące dóbr kultury i przyrody na całym świecie. W roli obserwatorów obecne były delegacje rządowe z blisko 170 Państw-Stron Konwencji oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych zrzeszonych przy UNESCO. W sumie tegoroczny zjazd zgromadził ponad 3000 gości ze 137 państw świata.

POLECAMY

Berm Creative ProductionGroup, jako generalny wykonawca, odpowiedzialny był za kompleksową realizację wydarzenia. Agencja odpowiadała za przygotowanie scenografii oraz cateringu podczas wszystkich wydarzeń 41. Sesji Komitetu, jak również organizację transportu gości oraz obsługę recepcji i aspektów technicznych. Jej rolą była także bieżąca kontrola nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem imprez. Zamawiającym był Narodowy Instytut Dziedzictwa.

"Ponad półtora miesiąca bardzo intensywnej pracy nad realizacją tego wydarzenia zaowocowało przygotowaniem „excellentsession”, jak określali to najczęściej nasi goście. Jesteśmy dumni, że pokazaliśmy się z najlepszej strony, co niewątpliwie jest ogromną zasługą doskonałej współpracy ponad 600 osób" – podsumowuje projekt  Janusz Jabłoński, Prezes Zarządu Berm Creative Production Group.

Wydarzenie poprzedziły 7-dniowe montaże, w trakcie których w Centrum Kongresowym ICE zaaranżowano na potrzeby zjazdu ponad 50 pomieszczeń, w tym: salę obrad plenarnych, sale spotkań, konferencji, pokoje dla gości VIP, tymczasowe b...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy