Kompleks hotelowy Manor House SPA z nominacją BCC do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2017

Eventy
Business Centre Club wyróżnił najlepszych polskich przedsiębiorców w konkursie Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2017. Nagroda jest przyznawana firmom i ich szefom, którzy kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu. Wśród grona nominowanych znalazł się mazowiecki hotel Manor House SPA.

20 marca br. podczas spotkania Loży Radomskiej  Business Centre Club zostały wręczone nagrody wyróżnionym firmom z regionu. Dyplomy z nominacjami do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2017 odebrali przedstawiciele uhonorowanych przez BCC lokalnych firm: Radia Rekord, Łucz-Budu i Manor House SPA w Chlewiskach, którą reprezentował dyrektor hotelu Arkadiusz Tomczyk.

POLECAMY

„Nominacja doskonale wpisuje się w szereg wyróżnień i nagród, które Manor House SPA otrzymał od momentu rozpoczęcia działalności jako zespół pałacowo-parkowy świadczący usługi hotelowe, gastronomiczne i SPA.” - mówi Arkadiusz Tomczyk, dyrektor hotelu Manor House SPA**** Pałac Odrowążów**** w Chlewiskach i dodaje: „Business Centre Club to największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców i prestiżowy klub przedsiębiorców. Jesteśmy zaszczyceni, że naszą działalność docenia tak zacnegrono”.

W ubiegłym roku Manor House SPA również otrzymał nominację BCC do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, a rok wcześniej BCC i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny z siedzibą w Brukseli przyznały hotelowi Medal Europejski za innowacyjność i unikatowość autorskiej Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia® z programem odmładzającym, który pobudza naturalne procesy samoleczenia na poziomie komórek, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie człowieka. fot. Arturo S.

Ostatnio Manor House SPA został uhonorowany godłem Eko-Inspiracja 2017 w ka...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy