MeetingsWeek Poland 2018 ‒ spotkanie liderów branży przyszłości

Eventy
Już po raz szósty spotkają się w Warszawie, w ramach pięciodniowego cyklu wydarzeń, liderzy przemysłu spotkań, branży należącej do najbardziej nowoczesnych sektorów gospodarki świata. Od 19 do 23 marca 2018 roku w Warszawie, trwa MeetingsWeek Poland, w którym bierze udział około tysiąca uczestników ze wszystkich stron kraju.

MeetingsWeek Poland jest organizowany od 2013 roku przez kluczowe stowarzyszenia i instytucje branży. Od 2014 roku organizację imprezy czynnie wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki. Tegoroczny MeetingsWeek Poland objął honorowym patronatem Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.Polska Organizacja Turystyczna jest równieżwspółorganizatorem i partnerem tego ważnego wydarzenia stanowiącego swego rodzaju platformę wymiany doświadczeń, ale także okazję do dyskusji na temat potrzeb, przeszkód i priorytetów rozwoju tej branży przyszłości.

POLECAMY

POT wspólnie z The Warsaw Voice był współorganizatorem konferencji z cyklu Poland – MeetingsDestination, otwierającej cykl spotkań branżowych. Biorąca udział w wydarzeniu dyrektor Departamentu Turystyki MSiTEwa Pawlak – Lewandowskapodkreśliłaznaczenie przemysłu spotkań, jedne...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy