VES w ścisłym finale międzynarodowego konkurs Event Technology Awards 2017

Eventy
VES za swój Nowatorski Technologicznie i kreacyjnie Video Mapping 3D, który stanowił główny element multimedialnej scenografii, oficjalnej części Gali Panattoni EUROPE 2016, został doceniony przez międzynarodowe Jury i znalazł się w ścisłym finale konkursu The Event Technology Awards w kategorii „Best use of Projection Mapping”.

„Nominacja dla VES i AnixEvents pokazuje jak silnie kreacyjnie i technologicznie jest nasza krajowa branża. Prawie każdego dnia słyszymy o kolejnych spektakularnych eventach, jakie odbywają się nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.  Informacja o nominacji i fakt, że zrealizowaliśmy jeden z siedmiu najlepszych mappingów ubiegłego roku w Europie napawa dumą” - mówi Iwona Czarnata, Dyrektor Zarządzający VES.

POLECAMY

Konkurs The Event Technology Awards, jest uznawany za jeden z kluczowych w branży eventowej. Podczas finałowej Gali nagradzane są najbardziej nowatorskie technologicznie realizacje i rozwiązania mijającego roku. Wielki finał konkursu odbędzie się 9 listopada w Londynie.

Zrealizowany, podczas Gali Panattoni EUROPE 2016, Video Mapping 3D to przykład, jak umiejętne wykorzystanie  najnowszych technologii pozwala realizować najśmielsze eventowe kreacje w zupełnie nowym wymiarze – począwszy już od etapu projektowania.

Surowe wnętrza zabytkowego warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec, dzięki najnowszym technologiom i niepowt...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy