Zbuduj zespół sprawdzonych pracowników z aplikacją Workinn

Poradnik inwestora Aktualności Zarządzanie personelem

Poszukiwanie ludzi do pracy w branży HoReCa i MICE stanowi obecnie bardzo trudne zadanie. Prawie w całym kraju hotele, restauracje i organizatorzy rozmaitych imprez borykają się z problemem braku pracowników. Niedobory kadrowe, z którymi walczą przedstawiciele tego sektora, znacząco wpływają na jakość obsługi. Zagrożenia pandemiczne, ekonomiczne i gospodarcze sprawiają, że coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża do pracy za granicę, w związku z czym zbudowanie własnej sieci kontaktów to długi i czasami frustrujący proces. Zależy Ci na szybkim zrekrutowaniu kompetentnych osób do pracy? Poznaj Workinn.app i zbuduj zespół, jakiego potrzebujesz.

Nowa aplikacja, nowe możliwości – oto Workinn

Workinn.app to nowa aplikacja do zatrudniania pracowników w branży hotelarsko-gastronomicznej oraz eventowej do prac tymczasowych i sezonowych. To jakościowe, wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla przedsiębiorców, pozwalające oszczędzić naprawdę mnóstwo czasu w porównaniu z koniecznością szukania kandydatów na serwisach z ogłoszeniami. Narzędzie łączy pracodawców i pracowników, usprawnia dobór kandydatów oraz pozwala oceniać ich po zakończeniu pracy. Workinn.app jest pomostem dla bezpośredniego kontaktu pracodawcy i kandydata, który daje dostęp do zweryfikowanej bazy ofert w określonej lokalizacji i terminie. Forma aplikacji zapewnia bezpieczną współpracę dla obu stron bez pośredników. Po zalogowaniu otrzymujesz bazę pracowników, kalendarz dostępności poszczególnych osób i możliwość kontaktu bezpośrednio z zarejestrowanymi użytkownikami. Z Workinn zyskujesz swobodę, elastyczność i bezpieczeństwo zawieranych umów.

POLECAMY

 

 

Znajdź idealnego kandydata do pracy z Workinn.app

Masz braki w obsłudze przed jakimś eventem, konferencją, koncertem, spotkaniem firmowym? Chcesz zatrudnić dyspozycyjnych i sumiennych pracowników na sezon urlopowy, wakacyjny lub świąteczny? Z Workinn.app to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Narzędzie pozwala na szybkie zweryfikowanie i wybór odpowiedniego kandydata spośród innych aplikacji. Workinn zapewnia łatwy dostęp do bazy wartościowych, rzetelnych kontaktów. Nie musisz martwić się o to, że pracownik nie przyjdzie do pracy bez wcześniejszego uprzedzenia – on sam określa wcześniej swoją dyspozycyjność, dzięki czemu wiesz, kiedy jest on gotowy do podjęcia zlecenia. W Workinn (https://workinn.app/) znajdziesz sprawdzonych pracowników zorientowanych na pracę tymczasową z każdego regionu Polski. Dzięki Workinn.app masz możliwość wyboru, by znaleźć najlepszego pracownika dla siebie. Kandydatów możesz szukać z wyprzedzeniem, możesz też poszukiwać osób do pracy „od zaraz”. Wygodnie, sprawnie, skutecznie.

Workinn.app – jak działa i czy się sprawdza?

Aplikacja Workinn jest banalnie prosta w użyciu. Możesz z niej korzystać już kilkanaście sekund po zainstalowaniu. Aby się zarejestrować, wystarczy wprowadzić dane firmy potrzebne do zawarcia umowy/rozliczeń oraz uzupełnić profil pracodawcy. Następnie dodajesz ogłoszenie w kalendarzu, określasz stawkę, lokalizację, stanowisko i liczbę poszukiwanych osób. Twoje opublikowane ogłoszenie trafia do tysięcy zaufanych kandydatów w konkretnych miastach według zadanej lokalizacji. Ty sam wybierasz, z kim nawiążesz współpracę. Jeśli jakiś kandydat Ci się spodoba, możesz od razu wysłać do niego zaczepkę. Z wybranymi kandydatami zawiązujesz umowę, a po wykonanym zleceniu potwierdzasz liczbę przepracowanych godzin i rozliczasz pracowników. Produkt jest dopracowany pod każdym względem. Funkcjonalności aplikacji umożliwiają ocenę pracownika i dodanie go do ulubionych, by móc nawiązać z nim współpracę w przyszłości. Pomysłodawcy aplikacji odpowiadają na potrzeby i problemy firm działających w branży HoReCa i MICE. Z Workinn.app znajdziesz kompetentnych, doświadczonych pracowników krótkoterminowych na takie okazje jak kongresy, eventy, pikniki, targi, wesela, chrzciny, festyny czy koncerty plenerowe. To idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, dające innowacyjny, niespotykany dostęp do wolności.

Przypisy