Zupełnie nowe oblicze Courtyard by Marriott WarsawAirport

Eventy
​​​​​​​Chopin Airport Development, lider inwestycji okołolotniskowych w Polsce, ogłosił remont generalny hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport. Spółka podjęła decyzję o pełnej rewitalizacji budynku – projekt aranżacji wnętrz jest już gotowy, a właściciel uzyskał wszelkie pozwolenia na modernizację. Remont jest zwieńczeniem piętnastoletniej historii hotelu, który osiąga bardzo dobre wyniki i jest konkurencyjny nie tylko dla hoteli w otoczeniu lotniska Chopina, ale także dla innych obiektów w centrum Warszawy. Zmiana aranżacji dotyczyć będzie wszystkich części wspólnych na poziomie hotelowego lobby – kawiarni z barem, restauracji, stanowisk recepcji, sal konferencyjnych, ale także części hotelowej, czyli wszystkich pokoi.

Rok 2017 był udany zarówno dla hotelu, jak również Spółki Chopin Airport Development. Hotel osiągnął rekordowe wyniki operacyjne, a przychód z pokoi i obłożenie za rok 2017 były najlepsze w historii. Mimo świetnych wyników swoich hoteli i obiecujących prognoz na rok 2018, Chopin Airport Development zapowiedział diametralną przemianę hotelu, która ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Projekt, przygotowany przez FBT – Pracownię Urbanistyki i Architektury z Warszawy, został oficjalnie zatwierdzony przez Marriott. Pracownia ma w swoim portfolio wiele prestiżowych i unikatowych projektów.

POLECAMY

Najważniejszym elementem przemiany będą piętra z pokojami gościnnymi i apartamentami. Nowe pokoje charakteryzować się będą stonowaną kolorystką, eleganckim minimalizmem oraz stylowym oświetleniem. Przy remoncie hotelu wykorzystane zostaną w większości polskie produkty, ponieważ Chopin Airport Development stawia na polskie marki i wspiera rozwój rodzimych firm.

Nowa odsłona hotelu stawia na tradycję połączoną z nowoczesnością. Jest to innowacyjna koncepcja architektoniczna i wpisuje się w aktualny koncept Marriott „socialtable”. Goście wybierający Courtyardby Marriott WarsawAirportmają poczuć różnicę między biznesowym charakterem obiektu w ciągu dnia, a wyjątkową atmosferą panującą wieczorem.Dualistyczny wizerunek będzie przewagą konkurencyjną hotelu. Warszawski Courtyard podczas remontuotrzyma Bar rozciągający się przez całą powierzchnię dotychczasowej kawiarni i ma być widoczny od samego wejścia do hotelu. Obok baru ma powstać strefa wypoczynkowa z biblioteczką i telewizorem, gdzie goście poczują się jak w domu.

Również sale konferencyjne, w tym sala balowa zostaną odrestaurowane i wyposażone w najnowcześniejszy sprzętaudiowizualny. Coroczna gala organizowana przez Zarząd i Dyrekcję Hotelu na cześć stałych Klientów w ramach Global CustomerAppreciationWeek odbywać się będzie w nowych wnętrzach, co ucieszy stałych gości przyjęcia.

Goście doceniają Courtyard by Marriott Warsaw Airport za doskonałą obsługę – hotel otrzymał tytuł Certificate of Excellence 2017 od Tripadvisor. Ró...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy