Bezpieczna i atrakcyjna oferta z Fluidra

Spa & Wellness

Współpraca z firmą Fluidra, specjalizującą się w projektach SPA i wellness dla hoteli i obiektów typu Resort Spa jest dla Ciebie bezpieczną i atrakcyjną opcją. Fluidra daje specjalistę do Twojej dyspozycji, który przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycji – od wysokospecjalistycznego projektu technologii uzdatniania wody po realizację całego zadania – basenu ze strefą SPA.

Nasze 50-letnie doświadczenie w branży sprawia, że planowane i wdrażane rozwiązania są szyte na miarę, przy jednoczesnym poszanowaniu terminów i szacunków budżetowych.
Fluidra jest międzynarodową grupą z główną siedzibą w Sabadell (Barcelona), której misją jest rozwój instalacji dla zrównoważonego wykorzystania zasobów wody. Holding Fluidra specjalizuje się w rozwiązaniach dla transportu płynów, uzdatniania wody, a także w rozwiązaniach w obiektach służących rekreacji – aquaparki, baseny sportowe, hotele i centra wellness.
Obecnie holding Fluidra posiada 150 oddziałów w 45 krajach oraz wiele fabryk zlokalizowanych na całym świecie. Produkty naszego holdingu dystrybuowane są w ponad 170 krajach poprzez sieć naszej sprzedaży, a także dzięki TRACE LOGISTICS, jednemu z najnowocześniejszych w Europie, w pełni zautomatyzowanego centrum logistycznego, o powierzchni 55 000 m2. Grupa zatrudnia obecnie ok. 5500 pracowników.
Poszanowanie zasobów wodnych i racjonalne ich wykorzystywanie są naszą główną filozofią. Firmy, które tworzą holding Fluidra, mają ponad 50-letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w branżach związanych z wodą, takich jak transport płynów, uzdatnianie wody, systemy nawadniania i dostawy techniki basenowej dla basenów publicznych i prywatnych, hoteli oraz centrów wellness.

POLECAMY

Holding Fluidra na przestrzeni lat

Od momentu powstania w 1969 r. nasza firma stale się rozwija. Fluidra oferuje ogromną różnorodność produktów, wykonanych z najlepszych, dostępnych na rynku komponentów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy światowym liderem w branżach powiązanych z wodą.
W 2018 r. Fluidra połączyła się w jedną strukturę ze znanym i szanowanym na całym świecie amerykańskim producentem techniki basenowej – ZODIAC – stając się tym samym globalnym leaderem tej branży. Aktualnie wachlarz oferowanych przez nas produktów to już ponad 30 000 pozycji.

Główne zadania realizowane przez nas to:

  • dystrybucja materiałów i technologii basenowych, armatury z tworzyw sztucznych i automatycznych systemów nawadniania,
  • ułatwienie szybkiego dostępu d...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 elektronicznych wydań,
  • nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma,
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy