Dołącz do czytelników
Brak wyników

Revenue management

7 czerwca 2022

NR 3 (Maj 2022)

PMS dla Twoich gości – Betasi eKlient

0 139

Współcześnie trudno znaleźć dziedzinę życia, której funkcjonowanie nie byłoby wspierane przez aplikacje dostępne w smartfonach i przeglądarkach komputerów. Narzędzia nie tylko umożliwiają robienie przelewów albo sprawdzanie, kiedy dziecko dotarło do szkoły, lecz także przypominają o wizycie u dentysty. Smartfon integruje się z ekspresem do kawy, pralką i bramą garażową. Czy goście nie zasługują na podobne możliwości, które zwiększą ich komfort podczas pobytu w hotelu? Oczywiście, że tak! Teraz jest to możliwe dzięki aplikacji stworzonej przez firmę Betasi.

Betasi eKlient to aplikacja na smartfony (dostępna również z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu) w pełni zintegrowana z systemem Betasi PremiumHotel. Pozwala nie tylko na komunikację z personelem hotelu i rezerwowanie pobytów. Zawarto w niej wszystkie funkcje oprogramowania hotelowego istotne z punktu widzenia komfortu gości.

POLECAMY

Precyzyjnie dopasowana oferta

Dzięki integracji aplikacji z systemem PremiumHotel oferty hotelu mogą być ściśle dopasowane do oczekiwań odbiorcy. Pakiet „Weekend z jogą” tylko dla gości, którzy korzystali z zajęć jogi podczas ostatnich wczasów?
Spotkanie z sommelierem dla osób, które zamawiały wino do kolacji? Darmowe wejściówki do aquaparku dla rodzin, które codziennie korzystały z basenu?
Dlaczego nie! Gdy dobierzemy grupę docelową dla tworzonej oferty, możemy skorzystać ze wszystkich aktywności zarejestrowanych w PremiumHotel – od podstawowych informacji na temat pobytu i zamawianych usług, po takie szczegóły, jak godzina wejścia na śniadanie czy czas spędzony w basenie. Przygotowane oferty mogą być widoczne w aplikacji w zadanym okresie ważności. Oczywiście równolegle mogą być także...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy