Autor: Marta Porzycka

Marketing Manager w IdoBooking
Z usługą związana praktycznie od początku jej istnienia. Pierwsze kroki stawiała w Dziale Sprzedaży i Wsparcia, dzięki czemu doskonale zna potrzeby klienta biznesowego w branży turystycznej. Obecnie rozwija wizerunek IdoBooking od strony marketingowej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak skutecznie wykorzystać Google Analytics? Praktyczny przewodnik dla branży noclegowej

W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja w branży najmu krótkoterminowego jest coraz większa, kluczowym elementem do osiągnięcia sukcesu jest zdolność do moni- torowania, analizy i optymalizacji działań marketingowych oraz strony internetowej. Wprowadzenie Google Analytics 4 (GA4) rewolucjonizuje sposób, w jaki hotelarze mogą wykorzystywać interakcje użytkowników na swoich stronach internetowych.

Czytaj więcej

Jak dobry UX może ściągać gości do obiektów? Pięć sprawdzonych sposobów

Rekomendacje, informacje o dostępności czy też prosta nawigacja – to kilka punktów, które można wykorzystać na stronach internetowych obiektów. Dzięki temu staną się one czytelniejsze i przyciągną uwagę gości. Specjalistka radzi, jakich jeszcze zasad przestrzegać.

Czytaj więcej

Gdzie się pojawiać, żeby turyści znaleźli Twój obiekt? Jakie serwisy wybrać i dlaczego? W jaki sposób budować widoczność w sieci?

Dziś wystawianie oferty tylko w jednym miejscu już nie wystarcza. Dlaczego? Coraz więcej osób szuka dla siebie odpowiedniego noclegu w sieci, a konkurencja nie śpi i pojawia się wszędzie tam, gdzie może w efektywny sposób dotrzeć do potencjalnego klienta. Gdzie więc powinna pojawiać się oferta obiektu noclegowego? – Przemyślany plan i dobre zrozumienie tego, jak wykorzystać serwisy w swoim biznesie, zwiększają szansę na sukces – mówi Marta Porzycka z IdoBooking.

Czytaj więcej

Turystyka w 2022 roku – podsumowanie. Jakie trendy będą dominować w 2023 roku?

Branża turystyczna się odradza. Pokazują to duże wzrosty nie tylko liczby rezerwacji, ale też zainteresowanych rozwojem biznesu. Jaki był rok 2022 w turystyce? Czego można się spodziewać w 2023 ROKU?

Czytaj więcej

Systemy rezerwacji online dla branży turystycznej. Czy warto z nich korzystać? Jakie są plusy i minusy?

Lepsza organizacja pracy, automatyzacja czy też możliwość zarządzania sprzedażą wielokanałową – to tylko kilka zalet korzystania z systemów rezerwacji dla branży turystycznej. Jak jeszcze MOŻNA ich używać? Czy mają jakieś minusy?

Czytaj więcej

Turystyka kontra koronawirus. Jak pandemia zmieniła branżę turystyczną

Spontaniczne rezerwacje, workation czy też city Break na wsi – to tylko kilka trendów, które wykształciły się w branży turystycznej w czasie pandemii koronawirusa i zostały na stałe. Jak COVID-19 zmienił potrzeby gości i codzienne funkcjonowanie obiektów? Jakie teraz są preferencje turystów? Opowiadają eksperci IdoBooking.

Czytaj więcej

Komunikacja biznesowa z gośćmi. Jak to robić, żeby na tym skorzystać?

Facebook, telefon czy też e-mail to podstawowe narzędzia komunikacji w branży turystycznej. Nie zawsze jednak wystarczą. W postpandemicznych czasach walka o klientów rozgrywa się głównie w sieci, dlatego właśnie w tym miejscu przedsiębiorcy powinni szukać jak największej liczby punktów styku z potencjalnym najemcą. Jak to jednak zrobić?

Czytaj więcej