Dołącz do czytelników
Brak wyników

Hotel marketing

21 września 2020

NR 4 (Sierpień 2020)

Profesjonalna strona internetowa hotelu nawet w 24 h – Profitroom WebAssistant

83

W trudnych czasach pozyskiwanie rezerwacji stanowi o być albo nie być hotelu. Istotne jest również minimalizowanie kosztów i dbanie o płynność finansową. Profitroom WebAssistant to ekspresowa strona hotelowa, z którą pozyskasz więcej rezerwacji i zapłacisz mniej niż za tradycyjną stronę internetową.

Posiadanie własnej strony internetowej, dostosowanej do współczesnych trendów, na której gość z łatwością dokona rezerwacji, jest jednym z kluczy do sukcesu. Z przeprowadzanych przez nas od początku pandemii analiz wynika, że portale pośredniczące obecnie nie są w stanie wygenerować odpowiedniej liczby rezerwacji dla hoteli. Dlatego bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ważne jest wykorzystanie własnych kanałów sprzedaży (direct booking).

Czas to pieniądz, dlatego stworzyliśmy Profitroom WebAssistant, w pełni przeznaczone dla branży hotelowej narzędzie do tworzenia strony WWW. By go z powodzeniem używać, niepotrzebna jest wiedza techniczna. Wystarczy pięć minut, by zbudować własną stronę – zadbać o wizerunek marki, a przede wszystkim zwiększyć szanse na rezerwacje. Zobacz, jakie dokładnie możliwości daje Ci rozwiązanie. 

Koszty

„Okey, ale ile to kosztuje?” – koszt uruchomienia nowej strony internetowej jest zapewne pierwszą sprawą, o której myślisz. Nic w tym dziwnego, zwykle chodzi przecież...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • Sześć numerów czasopisma w wersji papierowej,
  • prenumeratę w wersji elektronicznej,
  • pełne archiwum czasopisma online,
  • 4 dostępy do szkoleń / webinariów organizowanych przez redakcję...
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy